whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

Başakşehir’in temelini atan Dönemin Başbakanı Bugünün Cumhurbaşkanı Erdoğan, bölgenin ilk AVM’si Olimpa’yı açtı
Başakşehir’de Fuzul Yapı tarafından hayata geçirilen OlimpaAVM'nin açılışı dönemin Başbakanı bugünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. OlimpaAVM’nin açılışında konuşan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, öncelikle OlimpaAVM’nin hayırlı olmasını dileyerek, “Bu büyük yatırımı İstanbullulara, Başakşehirlilere kazandıran Fuzul Grub’a teşekkür ediyorum. Olimpa, Başakşehir’e ayrı bir değer katacak. Emeği geçen alın teri dökenleri tebrik ediyorum” diye konuştu.

Fuzul Yapı’nın 45 milyon dolar yatırım ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirdiği Olimpa Alışveriş Merkezi’nin açılışı Başakşehir’in temelini atan dönemin Başbakanı bugünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi.  Şık ve modern mimarisinin yanı sıra Türkiye’nin ilk RegionalMall’u yani “Bölgesel AVM” si olma özelliğine sahip Olimpa, bölgenin de ilk ve tek alışveriş merkezi.

OlimpaAVM’nin açılışında konuşan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, öncelikle OlimpaAVM’nin hayırlı olmasını dileyerek, “Bu büyük yatırımı İstanbullulara, Başakşehirlilere kazandıran Fuzul Grub’a teşekkür ediyorum. Böyle bir yatırımı Başakşehir hak ediyordu. Olimpa, Başakşehir’e ayrı bir değer katacak. Emeği geçen alın teri dökenleri tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Sadece kamu yatırımlarının yeterli olmadığına işaret eden Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Olimpa gibi yatırımların Başakşehir’in daha sağlıklı büyümesini sağlayarak çehresini değiştireceğini kaydetti. Erdoğan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum dönemde Başakşehir’de 17 bin 500 konut vardı. Şimdi ise 58 bin konut var. Biz bir başak tohumu attık o şimdi 100 binlere ulaşıyor” diye konuştu.