whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FUZUL GRUP 2014 EMLAK FUARINDA
Başakşehir’in gelecek vadeden bir bölge olmasını sağlayan, kurulduğu günden bu yana en iyisi için çalışan Fuzul; 2014 Emlak fuarında Olimpa Park Plus Projesini tanıttı.

KAT  KAT  YAŞAM,  KAT  KAT  KAZANÇ  SUNAN OLİMPA  PARK  PLUS SEZONA  HIZLI BAŞLADI!

Fuzul Yapı; konut, rezidans, AVM ve çarşıyı tek konseptte bütünleştirdiği Olimpa Park projesinin 2. etabı Olimpa Park Plus’ı satışa sundu.

Yaşam  standartlarını  yukarılara  taşıyan,  AVM  başta  olmak  üzere  kapalı  yüzme havuzu,  Türk  hamamı,  fitness  center,  sauna  ve  kafeterya  gibi  sosyal  alanları  ile kat kat keyifli bir yaşam sunan Olimpa Park Plus etabı beklendiği gibi sezona hızlı bir satış performansıyla başladı.

Her geçen gün değerini kat kat artıran Başakşehir’in gözde projesi Olimpa Park Plus; Fuzulkent, Kent Neriva, Kent Ariva ve Evila gibi güzide projelerin mimarı Fuzul Yapı güvencesiyle yeni sahiplerini bekliyor.

 

BAŞAKŞEHİR’İN KARMA YAŞAM PROJESİ EVİLA’DA HAYAT BAŞLADI!

Huzurlu ve konforlu bir yaşam için tasarlanan 27 adet mağaza, 80 adet rezidans dairesi,  12  Sıra  ev  ve  26 hobi bahçeli villadan  oluşan Başakşehir’in  karma  yaşam  projesi Evila’da daireler sahiplerine teslim edildi.

Eşsiz  mimarisi, ulaşılabilir konumu  ve  hayatı  kolaylaştıran  çözümleriyle  rakipsiz bir  proje  olan  Evila’da ev  sahipleri  ayrıcalıkların  yaşamla  buluştuğu  bu  eşsiz hayatın tadını çıkarmaya başladı. 

www.olimpapark.com