whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FUZULEV ADIYAMAN BAYİSİ AÇILIŞI BÜYÜK BİR COŞKU İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ
Fuzulev Adıyaman Bayisi 29 Mayıs’ta görkemli bir tören eşliğinde açıldı. Yöre halkının büyük ilgi gösterdiği açılışa ayrıca yerel yönetim ve siyasi otoriteler de tam destek verdi.

Her geçen gün gördüğü destek ve ilgi ile daha geniş kitlelere ulaşan Fuzulev, bayilerinin olduğu iller arasına Adıyaman’ı da ekledi. Fuzulev Adıyaman Bayisi 29 Mayıs’ta görkemli bir tören eşliğinde açıldı. Yöre halkının büyük ilgi gösterdiği açılışa ayrıca yerel yönetim ve siyasi otoriteler de tam destek verdi. Açılışa katılan değerli konuklar arasında ; Ak Parti Adıyaman Milletvekili Sn.Salih Fırat, Sn. Hasari Güler, Sn. İbrahim Halil Fırat, Sn. Recep Kılıç, Sn. Remziye Yavuz, Sn. Mehmet İnan, Adıyaman Baro Başkanı Sn. Hasan Demir, Milli Eğitim Md. Sn. Seyfi Özkan, Adıyaman Belediye Bşk. Yar. Sn. Abdurrahman Gürbüzcan, Samsat Belediye Başkanı Sn. Yusuf Fırat ve Fuzulev Genel Müdür Yardımcısı Sn. Aydın Özkan da bulunuyordu.

Adıyaman ili ve civarında büyük hedefler eşliğinde çalışmalarını yürütecek olan Fuzulev yetkilileri bu güzel açılışta kendilerini yalnız bırakmayan değerli yöre halkı ile bir araya gelmekten ve onlar için çalışıyor olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler. Fuzulev Adıyaman bayi açılışı keyifli sohbetlere vesile olurken damaklar leziz çiğ köfteler ile tatlandı.