whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FUZULEV YOĞUN İLGİ ÜZERİNE KOCAELİ'DE
Tüm Türkiye’ye ulaşan FuzulEv, şubeler zincirine yeni halkasını Kocaeli'yi ekledi.
1992 yılından beri faaliyet gösteren Fuzul Grup’un markası FuzulEv, isteyen herkesi kendi bütçesine göre dilediği yerde ev sahibi yapıyor. Bu amaçla tüm Türkiye’ye ulaşan Fuzulev, şubeler zincirine yeni halkasını Kocaeli'yi ekledi.
 
Taksit öder gibi zorlanmadan faizsiz herkese ev sahibi yapma misyonuyla yola çıkan Fuzulev sisteminde binlerce aile, hayallerini süsleyen dairelere kavuşuyor. Ev teslimlerine başlayan FuzulEv, aynı zamanda açtığı şubelerle de yeni ailelere ulaşmayı sürdürüyor. FuzulEv son olarak Türkiye’nin önemli sanayi kentlerinden İzmit’te yeni şubesini açtı. Akdeniz’den İç Anadolu’ya yurdun pek çok noktasında şubelerine yenilerini eklemeyi sürdüren FuzulEv  Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, yeni şubenin hizmete girmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek ”Türkiye’de 17.şubemizi açtık. Şube sayımız hızla artmaya devem edecek. İzmitli vatandaşlarımızın talebi üzerine şubemizi açmaya karar verdik. Bundan böyle deneyimli personellerimiz İzmitli vatandaşlarımıza hizmet verecek. Hedefimiz gerek Anadolu’da gerekse İzmit gibi kentlerimizde ihtiyacı olan herkesi ev sahibi yapmak. 2016 sonuna kadar 15 yeni şube açarak 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapmayı planlıyoruz” dedi.
 
Kira desteği ile ödemelerde kolaylık 
FuzulEv’de bütçeyi zorlamayan 4 tip ödeme şekli bulunuyor: “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem”. Fuzulev, ev almak isteyen vatandaşları destekleyen ödeme sistemleriyle, kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden daha erken ev sahibi olmalarını sağlanıyor. 
 
İzmit Şubesi Adres: Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. Kaya İşhanı No:39/1-2 İzmit Kocaeli
Tel:(0262) 325 45 22 
Fax:(0262) 325 45 24