whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

FUZULEV’DEN BİR ŞUBE DE GAZİOSMANPAŞA’DA…
Çok kısa sürede tüm Türkiye’de pek çok noktada açtığı yeni şubelerle “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren Fuzulev, bu kez İstanbul Gaziosmanpaşa’daki yeni şubesiyle hizmet vermeye başlıyor.

Kurulduğu 1992 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Fuzul Grup bünyesindeki FuzulEv, faizsiz, kredisiz, peşinatsız ödeme koşullarıyla herkes için ev sahibi olmayı çok kolay hale getiriyor. Çok kısa sürede tüm Türkiye’de pek çok noktada açtığı yeni şubelerle “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren Fuzulev, bu kez İstanbul Gaziosmanpaşa’daki yeni şubesiyle hizmet vermeye başlıyor.

 

Herkesi hayalini kurduğu evle buluşturan FuzulEv, zorlanmadan, taksit öder gibi, faizsiz ev sahibi yapma misyonuyla ilgi görmeye devam ediyor. Tüm Türkiye’ye yayılma hedefiyle hareket eden FuzulEv, bu kez İstanbul’un merkezi Gaziosmanpaşa’da yeni şubesini açtı. Yurdun pek çok noktasında şubelerine yenilerini eklemeyi sürdüren FuzulEv, 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapmayı hedefliyor.

 

 

Gaziosmanpaşa Şube Adres: Sarıgöl Mah. Ordu Cad. No:9/1 Gaziosmanpaşa-İstanbul

 Tel: 0212 564 27 92

 Fax:0212 564 27 95