whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

Fuzulev Geldi, Kiracılık Bitti!
Kolay Konut Edindirme Merkezi olan Fuzulev, isteyen herkesi kendi bütçesine göre, Türkiye’nin dilediği yerinden; faizsiz, vade farksız ev sahibi yapıyor.

Sisteme katılmak talebinde bulunan kişiler, öncelikle satın almak istedikleri evin bütçesini belirlemekteler. Daha sonra Fuzulev’e başvurarak satın almak istedikleri evin bütçesini 40 ile 120 ay arasında taksitlendirmekteler. Altın günü mantığıyla işleyen sistemde, her ay toplanan bir ev parasıyla bir kişi noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda ev sahibi oluyor. Çekilişle ev sahibi olmayı bekleyenler, ilk aylarda ev sahibi olan diğer grup üyelerinden belirli miktarda kira desteği alırlar. Çekilişle ev sahibi olmak için taksitlerin bitmesi beklenmiyor. Sisteme dahil olan herkes vade ortasında evine kavuşuyor.

Fuzulev sunduğu avantajlarla ev almak isteyen kişileri belli bir bölgeye ya da projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmanızı sağlıyor. Tüm taksitlerin faizsiz ve vade farksız olduğu sistem ile birikim yaparak ev almak isteyenler daha erken ev sahibi olma şansına sahip olmaktadır.

23 yıldır binlerce aileyi ev, iş yeri ve otomobil sahibi yapan Fuzul Şirketler Grubu’nun bir kuruluşu olan Fuzulev ile siz de kendi bütçenize göre Türkiye’nin her yerinden beğendiğiniz evi faizsiz, peşinatsız ve vade farksız satın alabilirsiniz.

Ayrıca, Fuzul Şirketler Grubu aynı işleyiş ile otomobil sahibi olmak isteyenlerin taleplerini de karşılıksız bırakmıyor. Fuzulev’in yanında Fuzuloto ile de Türkiye’nin her yerinden sisteme katılan üyeleri faizsiz, peşinatsız ve vade farksız otomobil sahibi yapıyor.

Fuzulev ve Fuzuloto ile ilgili detaylı bilgiye (fuzulev.com)
(fuzuloto.com) adreslerinden ve 444 6 313 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.