whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

KAYSERİ BAYİMİZ BÜYÜK İLGİ GÖREN BİR TÖRENLE AÇILDI
Fuzulev Kayseri bayisi, İstasyon Caddesi, Emek Kavşağı’nda hizmet vermeye başladı.

1992 yılından beri faaliyet gösteren Fuzul Grup’un markası Fuzulev halktan gördüğü yoğun ilgi ve destek ile Anadolu’daki bayi sayısını hızla arttırmaya devam ediyor.

Fuzulev Kayseri Bayisi 13 Haziran Cumartesi günü görkemli bir açılış töreni ile hizmete başladı.  Açılışa yerel halk ve yönetim birimleri de büyük ilgi gösterdiği.  Açılışa katılan önemli konuklar arasında;  Ak Parti Kayseri İl Başkanı Cahit Özden, Kayseri Yol-İŞ sendikası 1 Nolu Şube Başkanı Adem ÖZOKUTAN, Terziler Odası Başkanı Kenan ARSLAN ve Fuzul Ev Genel Müdür Yardımcısı Aydın ÖZKAN da bulundu. Özkan, “ 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren bir şirketiz. İstanbul Başakşehir bölgesinde yaptığımız konutlar en büyük referanslarımızdan. Fuzulev olarak amacımız vatandaşlarımıza vade farkı, faiz oranları gibi etkenleri yansıtmadan isteyen herkesi ev sahibi yapabilmek” dedi.

 

Fuzulev Kayseri Bayisi Zafer Şahbaz, “ 23 yıldır sektörde çok başarılı şekilde faaliyet gösteren bir firmanın Kayseri Bayisi olmak gurur verici. Amacımız imece usulüyle, faizsiz kampanyalı sistemimizle Kayserililere en iyi ve uygun hizmeti verebilmek” dedi.