whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

KAYSERİLİLER DE KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLACAK
Türkiye’de 25 yıldır faiz olmadan herkesi kira öder gibi ev sahibi yapan Fuzul Grup, şubeler zincirine Kayseri’yi de ekliyor.

Kayserililer de Fuzul Grup’un markası FuzulEv ile konut hayallerini kolayca gerçekleştirecekler.

1992 yılında Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın diyerek yola çıkan FuzulEv’in kira öder gibi uygun taksitle ödeme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor. FuzulEv, her ay açtığı yeni şubelerle binlerce aileyi ev hayaline kavuşturuyor. FuzulEv Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı şubelerin bir yenisini gelişmiş sanayisi ve şehirciliğiyle örnek olan Kayseri’de açıyor. Kayseri’de kısa sürede büyümek isteyen FuzulEv, şehrin en işlek noktasında yer alıyor.

Kira desteği ile ödemelerde kolaylık

Faizsiz sisteminin uygulandığı FuzulEv, herkesin bütçesine uygun dört farklı ödeme alternatifi sunuyor: “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem”. FuzulEv’i ön plana çıkaran bir diğer özelliği ise kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden ev sahibi yapması. Böylece, isteyenler kısa sürede uygun taksitlerle hayal ettiği eve kavuşmuş oluyor.

Kayseri Şube: Gevher Nesibe Mah. İstasyon Cad. Ak İş Merkezi No:41/ Kocasinan / Kayseri

Tel: 0 (352) 220 02 38

Fax: 0(352) 220 02 37