whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

VADİYAKA BAŞAKŞEHİR PROJESİNİN LANSMAN TOPLANTISI
BAŞAKŞEHİR’İN KALBİNDE YÜKSELEN VADİYAKA BAŞAKŞEHİR PROJESİNİN LANSMAN TOPLANTISI BÜYÜK BİR BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ Bugüne kadar 4 bin konut üreten Fuzul Yapı, Başakşehir’in kalbinde ‘Vadiyaka’ projesini inşa ediyor. 15 Eylül’de Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen büyük bir basın toplantısıyla tanıtılan Vadiyaka Başakşehir; mega projelerin kesişme noktasında yer alıyor ve modern konut anlayışı, özgün mimarisi ve sosyal imkanlarıyla bölgeye değer katıyor

2000 yılından bugüne Başakşehir bölgesinde markalı projelere imza atan Fuzul Yapı, son projesi Vadiyaka'yı satışa sundu. Proje, 15 Eylül’de Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Ulusal gazete, dergi ve televizyon kanallarının da hazır bulunduğu toplantı yüksek katılımcı sayısı ile başarıyla gerçekleştirildi.

 

Vadiyaka Başakşehir projesi, 18 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 2+1, 3+1 ve geniş aileler için 4+1 daire seçenekleriyle satışa çıkan Vadiyaka projesi 361 konut, 56 ticari üniteden oluşuyor.

Şehir Hastanesi’ne 1 dakika, Başakşehir Metro İstasyonuna 2 dakika,  Olimpa Alışveriş Merkezi’ne 3 dakika ve Botanik Parkı’na 5 dakika mesafede yükselen Vadiyaka; Başakşehir’in ulaşılması ve tarif edilmesi en kolay projesi...

 

Projenin ön talep toplama sürecinde iki binin üzerinde başvuru alındı ve yüzde 30'u satıldı. Dairelerin lansmana özel metrekare fiyatları ise 4 bin 250 TL’den başlıyor. 2017 yılının sonunda bitirilmesi hedeflenen projenin yüzde 70 prim yapması bekleniyor.

Çocuk dostu proje...

Kaliteyi konforla bütünleştiren, aile yaşamına uygun mimarisiyle öne çıkan Vadiyaka, zengin sosyal imkanlarıyla dolu dolu bir yaşam da vaat ediyor. Vadiyaka sakinleri, kafeterya, Türk Hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu ve özel peyzajı ile farklılaşan çevre düzenlemesiyle komşularıyla keyifli bir hayat sürecek.

Vadiyaka Başakşehir, çocuk dostu alanlarıyla da öne çıkıyor. Vadiyaka Çocuk Oyun Adası’nda; miniklerin kullanıma uygun doğal solüsyonla üretilen ahşap malzemeli oyun elemanlarıyla, çocukların güvenli ve özgür olabilecekleri bir alanda keyifle oyun oynamaları sağlanacak.