whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

Batman’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun
Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı yeni şubelerle insanların “ev hayalini” gerçeğe dönüştüren Fuzulev, bu kez Batman’da hizmet vermeye başlayacak.

Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın mottosuyla yola çıkan FuzulEv kira öder gibi uygun taksitle ödeme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor. Her geçen gün şubelerine yenilerini ekleyerek büyümesini sürdüren FuzulEv, bu kez de Batman’da yeni şubesini hizmete açtı.

Ülke ve bölge ekonomisine katma değer sağlayan projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren FuzulEv, Türkiye genelindeki şube sayısını 41’e çıkarırken, büyüme ivmesini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Faaliyetini sürdürdüğü tüm bölgelerde halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan FuzulEv, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sunuyor. Tapulu olması şartı ile sisteme dahil olanlar Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kolayca konut sahibi olabiliyor.

Faizsiz sisteminin uygulandığı FuzulEv, herkesin bütçesine uygun dört farklı ödeme alternatifi sunuyor: “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem”. FuzulEv’i ön plana çıkaran bir diğer özelliği ise kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiey’nin her yerinden ev sahibi yapması. Böylece, isteyenler kısa sürede uygun taksitlerle hayal ettiği eve kavuşmuş oluyor.

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin;

Batman Şube: Şirinevler Mahallesi Atatürk Bulvarı No:58/A Merkez/BATMAN

Tel: 0488 212 0074

Fax: 0488 212 0075