whatsapp

FUZUL GRUP

HABERLER

ELAZIĞ ŞUBEMİZ AÇILDI
Elazığ ve Manisa’ya yeni şube. Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunan Fuzulev, şubeler zincirine Manisa ve Elazığ’ı ekledi.

 

Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren FuzulEv, herkesi kendi bütçesine göre dilediği yerde ev sahibi yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunan Fuzulev, şubeler zincirine Manisa ve Elazığ’ı ekledi.

Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın mottosuyla yola çıkan FuzulEv kira öder gibi uygun taksitle ödeme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor. Her geçen gün şubelerine bir yenisini daha ekleyen FuzulEv, iki yeni şubesini Manisa ve Elazığ’da açtı.  

Binlerce ailenin faizsiz ev sahibi olmalarını sağlayan FuzulEv hız kesmeden büyümeye devam ediyor. FuzulEv sistemine dahil olanlar, kendilerine en uygun gelen ödeme tipini seçerek uygun koşullarda hayallerindeki evlere kavuşuyor. Her bütçe düşünülerek geliştirilmiş ve kolay konut edinmeyi sağlayan en başarılı sistemlerden biri olma özelliği taşıyor. Büyüme ivmesini istikrarlı bir şekilde sürdüren FuzulEv, Türkiye'nin her yerine yayılmayı hedefliyor.