whatsapp

FUZULEV SİSTEMİ

MERAK ETTİKLERİNİZ

İLK ÇEKİLİŞTE EV BANA ÇIKARSA?
1. Taksiti ödeyerek ev sahibi olursunuz, taksitlerinizi de evinize oturarak ödersiniz. İlk ayda evinize sahip olmanın keyfini yaşarsınız
PEKİ, EN SON BANA ÇIKARSA?
Burada üzülmeniz için hiç bir sebep yok. Çünkü, aldığınız kira yardımları ile en hesaplı şekilde ev sahibi olan siz olacaksınız.
TESLİMAT NASIL GERÇEKLEŞECEK?
Her ayın ilk cumartesi günü, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği yerden ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.
TESLİMAT ESNASINDA AYRICA NE MASRAFIM OLACAK?
1- Konut ve Araç teslimatlarında haciz masrafı alıcı tarafından karşılanır. Müşteri İpotek, rehin veya mülkiyeti muhafaza talep etiğinde masraf müşteriye aittir.

2- Konut ve Araç teslimatlarında Kasko, Dask, Trafik sigortası mecburidir ve masrafları müşteriye aittir.
ÖDEME GÜÇLÜĞÜNE DÜŞERSEM TAKSİTLERİMİ DONDURABİLİR MİYİM VEYA AYRILABİLİR MİYİM?
Ödeme güçlüğüne düştüğünüzde taksitlerinizi düşürebilirsiniz veya birkaç ay taksit dondurması yapabilirsiniz.  Bu ödeme alternatifleri de sizin sıkıntınızı çözmüyor ise teslimattan önce sistemden ayrılabilirsiniz. Kampanyaya girerken ödemiş olduğunuz organizasyon bedeli hariç diğer ödemiş olduğunuz meblağların geri ödemesini, Fuzulev şirketinin belirleyeceği tarihte (3 ila 6 ay zarfında) alabilirsiniz.
ERKEN ÖDEME YAPMAK İSTEMEM DURUMUNDA ÖDEME VE TESLİMATIMDA NASIL BİR DEĞİŞİKLİK OLUR?
Erken ödeme ile erken teslim sistemine geçebilirsiniz. Ancak bunun çekilişli sistemde bir faydası görülmez.
ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM GAYRİMENKULÜN CİNSİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Evet, bu sistemde tapulu olmak kaydı ile istediğiniz gayrimenkulü (Ev, arsa, dükkan…) alabilirsiniz.
ALACAĞIMIZ GAYRİMENKULÜN DEĞERİ NASIL TESPİT EDİLİYOR?
Gayrimenkulün değerini şirketin belirlediği eksperler yapıyor. ekspertiz masrafı alıcıya aittir. Mülkünüzü bizim yapmış olduğumuz projelerden alırsanız satış liste fiyatı üzerinden teslim alırsınız.
İÇİNDE BULUNDUĞUM GRUP DAĞILIRSA NE OLUR?
Sistem çalıştırıcısı Fuzulev, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.
TESLİM AŞAMASINDA ALDIĞIM GAYRİMENKULE İPOTEK VEYA REHİN KONUYOR MU?
Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka gayrimenkulünü teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.